خدمات سئو

با کسب جایگاه در گوگل، یک عمر چندین برابر بفروشید!

افزایش دیده شدن، افزایش کلیک ها، افزایش تماس ها و افزایش فروش نتیجه خدمات سئو شاهراه دیجیتال برای کسب و کار شما است. خدمات سئو و بهینه سازی سایت یعنی تمامی کارهایی (داخل سایت و خارج آن) که باید انجام شود تا موتور های جستجو (در ایران گوگل) سایت شما را در صفحه اول گوگل نشان دهد. (صفحه دو گوگل هیچ خبری نیست). مهم ترین فاکتورها در انتخاب بهترین خدمات بهینه سازی ما می تواند بعد از پاسخ دادن به چندین سوال باشد. آیا می توانید کدهای وبسایت را تغییر دهیم؟ از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنید؟ عمر دامنه شما چند سال است؟ چقدر لینک سازی خارجی داشته اید؟ چند مقاله منتشر کرده اید؟ کلمات مورد نظر خود را برای کسب جایگاه نام ببرید؟

نظرات مشتریان ما

نظر شما دربارۀ خدمات سئو شاهراه دیجیتال

تعرفه خدمات سئو

پلن های منعطف همکاری برای کسب و رشد جایگاه در مفاهیم کلیدی

سئو به یکی از مهم ترین روش های بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارها تبدیل شده است. تعیین بودجه مورد نیاز برای سئو قبل از بررسی کارهای انجام شده بر روی سایت و بررسی دقیق توقعات کارفرما بسیار دشوار است. ۴ روش معمول قیمت گذاری پروژه های سئو به صورت سئو ساعتی، سئو ماهانه، سئو براساس کلمه کلیدی و کامل پروژه ای است. ما در شاهراه سعی می کنیم پلن های همکاری سئو را متناسب با نیاز کسب و کارها تعیین کنیم.

کسب جایگاه
شروع از ۸میلیون تومان
 • پرداخت بعد از رسیدن به صفحه اول گوگل
 • تدوین استراتژی سئو
 • تولید محتوا
 • گزارش ماهانه
سئو فنی
شروع از ۳میلیون تومان
 • آنالیز کامل سایت
 • افزایش سلامت سایت (بالای ۹۵%)
 • افزایش سرعت
 • گزارش هفتگی
پلن همکاری اختصاصی
؟براساس نیاز پروژه
 • آنالیز اولیه
 • استراتژی معماری سایت
 • استراتژی رشد رتبه ها
 • استراتژی سئو خارجی

خدمات سئو چیست

این روزها معنا و مفهوم سئو برای عده زیادی از صاحبان و گردانندگان کسب و کارها واژه‌ای آشنا و گاهی اوقات همه چیز آن کسب و کار است. در هر صنعتی رسیدن به رتبه‌های بالا جزو آرزوهای صاحبان آن صنعت است. ناگفته نماند که در این میان گاهی مبالغ هنگفتی برای رسیدن به رتبه‌های بالا صرف می شود. البته بیشتر در صنعت‌های که رقابت در آن زیاد است مانند صنعت گردشگری. با تمام این توصیف‌ها برای برخی از مدیران و صاحبان کسب و کار، خدمات سئو روشن و مشخص نیست.

اصولا مدیران زمانی که قصد سرمایه گذاری روی سئو سایت را می‌گیرند، هدف‌های مختلفی از قبیل کسب رتبه بالا در میان رقبا، افزایش بازدید، افزایش فروش و مواردی از این دست را در ذهن دارند. ولی شما به عنوان یک مدیر اطلاع دقیقی از روند اجرای یک پروژه سئو دارید؟ می‌دانید باید از ارائه دهنده خدمات سئو چه بخواهید؟ می‌دانید باید چه اطلاعاتی را به متخصص سئو ارائه دهید تا دید بهتری نسبت به بیزینس شما داشته باشد؟

گستردگی موضوعی در دنیای سئو و وجود تعریف‌های گوناگون از جانب متخصصان مختلف و همچنین وجود سایت‌های مختلف باعث شده است که تعریف مشخص و دقیقی از فرآیند سئو وجود نداشته باشد.

در یک تعریف کلی می توان گفت خدمات سئو به مجموعه از فعالیت‌هایی گفته می‌شود که رتبه شما را در نتایج صفحه جستجو بهبود ببخشد. خدمات سئو شامل مواردی زیادی می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها از این قرار هستند.

 • مشاوره و آنالیز
 • بازاریابی و تولید محتوا
 • لینک سازی داخلی و خارجی
 • سئو تکینیکال
 • سئو محلی یا لوکال سئو

چرا سئو (کسب جایگاه در گوگل) برای کسب و کارها اهمیت دارد؟

در حال حاضر افراد و کسب و کارهایی برنده در دنیای آنلاین خواهند بود که بتوانند نتایج صفحه اول گوگل را از آن خود کنند. کسب و کاری می تواند فروش بیشتری را تجربه کند که در صدر نتایج صفحه جستجوگرها به ویژه موتور جستجوگر گوگل باشد.

شما برای خرید یک محصول چه می‌کنید؟ در رابطه با آن محصول جستجویی انجام نمی‌دهید؟ قیمت‌های وب سایت‌های مختلف را مقایسه نمی‌کنید؟ چند درصد از خریدهای شما آنلاین هستند؟ بازم هم دلیل برای سئو کردن کسب و کارتان می‌خواهید؟

آیا خدمات سئو به افزایش فروش کمک می کند؟

اگر بخواهیم به دور از کلیشه‌ها به این سوال پاسخ بدهیم باید بگوییم که بستگی دارد! اما به چه مواردی؟ سئو تنها کسب جایگاه در رتبه‌های بالای گوگل نیست! سئو تنها تولید محتوای بی هدف نیست! سئو در افزایش سرعت سایت خلاصه نمی‌شود. سئو یک روند است، روندی که از مخاطب شناسی شروع می شود و به ثبت کسب و کار در کلمات پر جستجوی مخاطبان هدف خلاصه می‌شود. هر چه زمانی بیشتری بگذرد فرهنگ و تمایل افراد به سوی خرید آنلاین بیشتر می‌شود، نسبت به چند سال قبل در سال ۹۹ شما و اطرافیانتان چه مقدار خرید آنلاین داشته‌اید؟ اگر نگاهی به گزارش‌های سالانه کسب و کارهای آنلاین بیندازیم بی‌شک شوک سرتاسر وجود ما را فرا خواهد گرفت. امروزه افراد حتی لوازم منزل از قبیل یخچال و تلویزیون خود را از فروشگاه‌های آنلاین سفارش می‌دهند.

حجم سرچ‌های انجام شده کاربران در رابطه با خرید محصولات نشان از تغییر فرهنگ خرید به سمت آنلاین شدن دارد، اگر می‌خواهید سهمی در خرید آنلاین داشته باشید، حالا زمان شروع است!

چرا خدمات بهینه سازی سایت شاهراه دیجیتال؟

ما عاشق کاری هستم که در حال انجام دادن آنیم! تیم شاهراه دیجیتال، استخوان خورد کرده‌ دنیای دیجیتال است، از زمانی که دیجیتال مارکتینگ تنها یک مسیر خاکی بوده ما در حال تلاش و خلق ایده‌های برتر در این راه بوده‌ایم. ماها مشاورین بزرگ‌ترین کسب و کارهای آنلاین بوده‌ایم. آژانس شاهراه به فکر وصل کردن کسب و کارهای سنتی به شاهراه دیجیتال است.

روش‌های مختلفی برای دیده شدن وجود دارد؛ اما ما دیده شدنی دیگری را برایتان در نظر داریم. با ما صعود به نتایج قله‌های نتایج گوگل آسان‌ترین کار است. ما سئو را صرفا کسب جایگاه نمی‌بینیم، عاشق رشد معنادار در کسب و کاریم.

 • سوابق درخشان تک تک افراد متخصص آژانس شاهراه در دنیای دیجیتال
 • ارائه خدمات سئو با بهترین کیفیت
 • شناخت کامل و دقیق از سئو و روند اجرای هر پروژه
 • تجربه کار روی وب سایت‌های بزرگ
 • انجام تحلیل درست و اصولی از وضعیت کنونی شما در فضای آنلاین
 • استراتژی و برنامه مدون رشد قبل از شروع پروژه
 • ارائه مشاورهای متعدد برای بهبود وضعیت فعالیت در حوزه آنلاین
 • و در یک کلام چون ما گوگل را می‌شناسیم

مهم ترین خدمات سئو

سئو دارای شاخه‌های مختلفی است از تولید محتوای اصولی و مناسب گرفته تا استراتژی رشد در سئو است. در ادامه مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در آژانس شاهراه را برایتان بازگو خواهیم کرد. برای انجام بهتر خدمات در حوزه سئو نیاز است که تقسیم بندی مناسبی را انجام دهیم تا بتوانیم با دید بهتری به صاحبان بیزینس‌ها خدمات ارائه دهیم.

استراتژی سئو سایت

استراتژی سئو در توضیح کلی یعنی انجام آنچه به نفع کسب و کار است و انجام ندادن آنچه با کسب و کار شما سازگار نیست. از دید ما استراتژی سئوی عالی خواهد بود که از سه مرحله تشکیل شده باشد.

۱- شناسایی نیچ مارکتینگ کسب و کار؛ رقابت در دریای آبی کلمات  کلیدی

در شروع هر کسب و کاری قدرت آن کسب و کار کم است، به همین خاطر رشد کردن در کلماتی که میزان جستجوی کمتری دارد بهترین استراتژی برای رشد پله به پله است. داشتن این توانایی که در کلمات کمتر رقابتی جایگاه کسب کنید باعث می‌شود که در همان ابتدای کار فروش را تجربه کنید؛ چرا که تبدیل کردن این مخاطبان به مشتری کار بسیار آسانی خواهد بود. رشد کردن در این کلمات کسب و کار شما را به جایگاهی خواهد رساند که به پشتوانه آن خواهید توانست با دیگران رقابت کنید.

۲- گسترش کسب و کار در کلمات پر رقابت؛ رقابت در دریای سرخ  کلمات کلیدی

دومین قدم یک استراتژی سئو عالی می‌تواند پیدا کردن کلماتی باشد که میزان جستجوی بالایی دارند اما از چشم دیگر کسب و کارها دور مانده است. این کلمات میزان سرچ بالایی دارند ولی رقیب زیادی در آن وجود ندارد.

کسب جایگاه در این کلمات باعث افزایش میزان بازدید کاربران از وب سایت شما خواهد شد. هر چند در این مرحله شما می‌توانید با دیگران وارد رقابت شوید.

۳- رهبری بازار را به دست بگیرید

پس از پشت سر گذاشتن مراحل قبلی شما می‌توانید بخش بزرگی از بازار آنلاین صنعت خود را در دست بگیرید؛ در این زمان است که شما به عنوان رهبر بازار یا لیدر آن صنعت شناخته خواهید شد. در این مرحله تولید کردن محتوای ارزشمند باعث خواهد شد که مخاطبان زیادی به سمت کسب و کار شما جذب شوند.

بهبود سلامت سایت

وب سایت‌ها هم مانند ما انسان‌‌ها نیاز به رسیدگی و بهبود سلامت دارند. وب سایتی که از لحاظ امنیتی دچار مشکل باشد، دیر یا زود با مشکلات متعددی رو به رو خواهد شد. وب سایتی که سرعت مناسبی نداشته باشد به راحتی توسط کاربران کنار گذاشته خواهد شد. پس یکی از خدمات مهم برای یک برنامه سئو اصولی، بهبود سلامت سایت است.

استراتژی و تولید محتوا

شاید چندین سال از این گفته بیل گیتس گذشته باشد که محتوا پادشاه است، اما همچنان محتوای در دنیای آنلاین یکه تازی می‌کند. در یک نگاه درست می‌توان گفت هر کسب و کار نیاز به تولید محتوا دارد؛ این محتوا اگر با استراتژی و برنامه ریزی تولید نشود بی‌شک در خدمت کسب و کار نخواهد بود.

استراتژی محتوا یعنی اطلاع پیدا کردن از نیاز مخاطب و تولید محتوای مناسب (متنی، ویدیویی، تصویری، اینفوگرافیک و غیره) برای ارائه جواب به مخاطب.  یک برنامه استراتژی محتوا زمانی کامل خواهد بود که بتواند در خدمت کسب و کار باشد.

استراتژی لینک سازی خارجی

یکی از مهم‌ترین پارامترهای گوگل برای ارزش دادن به کسب و کارها لینک‌هایی است که از دیگر وب سایت‌‌ها دریافت کرده‌اند؛ منظور همان تعداد بک لینک‌هایی است که وب سایت شما توانسته است کسب کند.

نداشتن استراتژی لینک سازی درست در فرآیند سئو باعث خواهد شد که وب سایت شما در آینده دچار مشکلات مختلفی شود. به همین منظور پیشنهاد می‌شود حتما قبل از شروع سئو وب سایت برنامه درستی از استراتژی لینک سازی خارجی در اختیار داشته باشید.

رشد کلمات کلیدی

رصد کردن وب سایت و کلمات کلیدی یکی از اصلی‌ترین کارهای هر متخصص سئو است. اگر می‌خواهید پروژه سئو شما روند رو به رشد بالایی داشته باشد رصد کردن آن لازم و ضروری است.

هزینه خدمات سئو

هزینه خدمات سئو بسته به میزان رقابت و برنامه سئو می‌تواند شامل رقم‌های مختلفی باشد. اصولا برای هر بخش از خدمات سئو هزینه جداگانه‌ای دریافت خواهد شد. مواردی که هزینه خدمات سئو به آن وابسته است شامل موارد زیر است.

 • مشاور اولیه و تحلیل
 • بهینه سازی صفحات و کلمات کلیدی
 • ساخت سایت مپ یا همان نقشه سایت
 • بازنویسی .Htaccess وب سایت
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بررسی تکنیکال سئو و رفع معایب احتمالی
 • بررسی سئو خارجی وب سایت و استراتژی لینک سازی
 • بهینه سازی تصاویر وب سایت
 • استراتژی و تولید محتوای سایت
 • و …

منتظر چی هستید؟

محصولات ما را در آکادمی شاهراه دیجیتال مشاهده نمایید

فهرست